Milovaná Kuan Jin - Bohyně Milosrdenství a Soucitu
 
 
 
 

Od roku 2005 do roku 2014 předala deset Poselstv na Zemi, které přijala

Posel Velkého Bílého  Bratrstva Tatyana Nikolaevna Mikušina. 

Milovaná Kuan Jin nás velmi pečlivě a jemně, s velkou láskou k našim duším vede k pochopení milosrdenství a soucitu jako největších sil ve Vesmíru.

"Pokaždé, když vidíte postarší ženu, která sedí v cárech a prosí o milodar, pamatujte si, že jsem to já, Bohyně Milosrdenství, a přišla jsem k vám v podobě této ženy, abych probudila ve vašich srdcích Milosrdenství a Soucit.

Musíte se poklonit před Ženou-Matkou, která vám dala život, přivedla vaši duši do vtělení.

Je jedno, jak nespravedlivě a krutě s vámi vaše matka zacházela v dětství. Nemůžete vědět, jaké karmické dluhy vás spojují s vaší matkou.

Říkám vám, že ve vašem Vesmíru funguje zákon odplaty a sami jste si zasloužili toto, z vašeho pohledu nespravedlivé, chování ze strany vaší matky. Nevíte, kolikrát jste ve svých minulých životech mučili a dokonce i zabíjeli tohoto jedince, který je teď vtělen jako vaše matka."

Milovaná Kuan Jin, 27. března 2005
 

Ve svém Poselství „Může se můj paprsek milosrdenství a soucitu dotknout vašich srdcí“ ze dne 23. prosince 2009, Kuan Jin ujistila, že nikdy neopustí ty dobrovolníky, nejlepší zástupce lidstva, kteří přijali dobrovolnou oběť  ztělesnění v této těžké době:

"Přišla jsem dnes k Vám, protože si s Vámi toužím pohovořit. Můj rozhovor se bude týkat toho tématu, které se Vám bude zdát aktuální. Dnes jsem k Vám přišla jako členka Karmické Správy, a dnes se s Vámi musím podělit o něco vážného.

 V současnosti se ve vtělení nachází velice mnoho nejlepších představitelů lidstva, kteří na sebe přijali dobrovolnou oběť vtělení v tomto složitém čase. Dobře věděli, že je velká pravděpodobnost, že jejich mise bude neúspěšná a nedokážou jí splnit. Chci se obrátit k Vám, k těm z Vás, kteří máte možnost číst toto mé poselství.

 Díky veliké Božské milosti můžeme předávat tato poselství skrze našeho posla. Nemyslete si, že to tak bude vždy. Je to – naše pomocná ruka. Je to – lano Božské možnosti, spuštěného Vás Vašimi bratry a sestrami, kteří už postoupili do dalšího evolučního stupně. My, především a na prvním místě, se pokaždé snažíme, abychom předali tato naše poselství, vytáhnout naději ze sevření hmoty těch, kteří se obětovali a přijali vtělení v tomto těžkém čase. Mnozí z Vás potřebují jen malý energetický impulz, aby se probrali a vstoupili na tuto úroveň svého vědomí, která Vám umožní si vzpomenout na své Božské předurčení.

K Vám se teď obracím. Nechť můj paprsek Milosrdenství a Soucitu se dotkne Vašich srdcí. Nechť zmizí všechny překážky, které Vás oddělují od Vašeho probuzení k Nejvyšší Realitě!

K Vám se obracím na prvním místě. I Vy se ke mne můžete osobně obrátit dopisem, do konce tohoto roku a požádat o pomoc. Beru na sebe povinnost Vám pomoci, protože se nemohu odmítnout Vaši prosbu o pomoc. Je to můj úkol, pomoci Vám dostat se z těžké karmické situace, do níž jste upadli díky nedostatku zkušeností a nevzdělanosti, protože Vaše srdce nevidí okolní zlo a vidí pouze dobro.

Spravedlnost podněcuje a já nedopustím, aby se Vám v tomto vtělení něco stalo. To Vám slibuji.

 JÁ JSEM Kuan Jin".


 

Květina Milované Kuan Jin je růžovo-fialový lotos,

jehož jádro, které je růžové, jako plamen Milosrdenství, se na periferii stává stále více sytě fialovým. 

Ve svém éterickém Sídle, Chrámu Milosrdenství nad Pekingem (Čína), slouží duším lidstva tím, že je učí, jak vyrovnávat karmu a splňit Boží plán skrze milostnou službu života.

 Chrám Milosrdenství, Sídlo Kuan Jin kolém Pekingů, Čína

Mantra Kuan Yin

 Da chu na bei Kuan Shi Yin Pusa

 

 

Článek připravila Maria Fliman

 

Literatura:

1. Mikushina T.N. KNIHA Moudrosti. Poselství Mistrů. - Omsk: Nakladatelství "Sirius", 2018.

2. Profet Mark L., Profet Elizabeth Claire. Mistři a jejich Sídla. Encyklopedie. - M: M-Aqua, 2006.

 

 

Zdroj - https://sirius-centers.net/theme/karmicheskoe-pravlenie/quan_in.htm

Objevili jste chybu? Napište nám: sirius@sirius-cz.net