Názory o knize "Gautama Buddha"

Poselství 21. století

 
 
 
Recenze na knihy T.N. Mikušiny:

 

"Překrásné čisté svaté a vznešené čtení, které pozvedá vědomí člověka a pomáhá mu uvědomit si to, co je v životě skutečně důležité a podstatné. 

 

Miluji všechny knihy Taťány Mikušiny, při čtení jsem ani nedýchala a všechno lidské ve mně s velikou úctou a pokorou pokleklo. Se slzami v očích jsem dočetla poslední stránky a přála bych si, aby takových knih bylo více, aby je četli všichni lidé, zvláště ti, kteří ztrácejí naději a sílu čelit každodenním výzvám a zkouškám. 

 

Přála jsem si, aby tyto krásné knihy měly nekonečně mnoho stran, abych každý  den mohla číst poselství milovaných Mistrů a cítit a vnímat jejich blízkost a milující přítomnost. 

 

Všechna poselství mi nesmírně  pomohla v mém životě, naplnily mne optimismem, nadějí, láskou a touhou být tou nejlepší lidskou bytostí, jakou dokážu být, být taková - jako jsou nanebevzatí Mistři a být hodna toho, číst jejich krásná a čistá poselství. 

 

Jsem nesmírně vděčná, že jsou knihy pro nás dostupné a můžeme číst tato poselství plná naděje a lásky. 

 

Děkuji Děkuji Děkuji. Cítím se velmi velmi požehnána." 

 

Eva Schejbalová, Polička

 

*****************************

 

Nikdy mě neomrzí číst tuto knihu znovu a znovu. 

Je to jako dotek energie pravého Domova, místa, odkud jsme přišli a kam se vrátíme.

 

Můj oblíbený citát:  

 

"Ovlivňujete vše, co vás obklopuje. A protože jste ve svém potenciálu Bohy, někdy je tento vliv tak významný, že dokáže během několika okamžiků změnit budoucnost celé planety. Proto je velmi důležité neustále se soustředit na pozitivní. Pozitivní emoce, radostná nálada. S jakýmikoli problémy byste se měli setkávat vědomě. Protože s čím většími obtížemi a problémy se setkáte v tomto životě a se ctí z nich vyjdete, tím více odpracujete vaši karmu a opravíte chyby, které jste v minulosti udělali. A osvobozením od karmy získáváte větší vliv na svět. Protože Světlo Boží, Božská energie může plynule proudit do vašeho světa skrze vaše čakry."

 

Nelia, Mladá Boleslav

 

 

*****************************
 

Kniha "Gautama Buddhy" překvapuje aktuálností poselstvím tohoto Velkého Ducha současnému lidstvu v 21. století a mně osobně: plnění doporučení v Poselstvích  mi velmi pomáhá - opravdu usnadňují život, protože poskytují znalosti o skutečných příčinách problémů, jako by mě  Gautama Buddha osobně znal  a osobně mi dával individuální řešení mých osobních problémů - je to neuvěřitelně úžasné a velmi inspirující na překonání těchto problémů a protivenství, dává mi to sílu žít a vyvíjet se správným směrem.

 

Jeho doporučení jsou velmi jednoduchá, a výsledkem plnění těchto doporučení se stal třeba neopouštějící pocit štěstí, které už není závislé na vnějších okolnostech, a proto jsem samozřejmě velmi vděčná Gautamu Buddhovi. 

Také bych chtěla být Buddhou, abych také pomáhala všem živým bytostem v jejich vývoji, protože mám zájem, aby se Boží Plán pro lidstvo uskutečnil.

 

 

Ze všech oblíbených citátů je těžké vyčlenit jen jeden, 

nejvíce mne inspiruje třeba tento citát:

 

"Tehdy, když se vznášíte nad iluzí a vzdáváte se připoutanosti k fyzickému světu, pokračujete ve svém vývoji ve Vyšších světech. Pokud se ale ztotožníte s fyzickým světem, odsoudíte se dobrovolně k smrti, protože fyzický svět časem přestane existovat a do Vyšších světů se nedokážete přesunout, protože vaše vědomí Vyšší světy nepřijímá. Proto klíčem k vaší budoucnosti a budoucnosti celé planety je vaše vědomí a ta míra, do jaké jste ochotni své vědomí změnit."

 

Jsem také nesmírně vděčná Tat´janě Mikušině za její službu Bohu a Mistrům.

 

Natália, Jevany

 

*****************************

 
Koupit online 
 
Půjčit v knihovnách ČR
 

Objevili jste chybu? Napište nám: sirius@sirius-cz.net