Názory o knize "Krátké Růžence"

Poselství 21. století

 
 
 
 
 
Recenze na knihy T.N. Mikušiny:

 

"Překrásné čisté svaté a vznešené čtení, které pozvedá vědomí člověka a pomáhá mu uvědomit si to, co je v životě skutečně důležité a podstatné. 

 

Miluji všechny knihy Taťány Mikušiny, při čtení jsem ani nedýchala a všechno lidské ve mně s velikou úctou a pokorou pokleklo. Se slzami v očích jsem dočetla poslední stránky a přála bych si, aby takových knih bylo více, aby je četli všichni lidé, zvláště ti, kteří ztrácejí naději a sílu čelit každodenním výzvám a zkouškám. 

 

Přála jsem si, aby tyto krásné knihy měly nekonečně mnoho stran, abych každý  den mohla číst poselství milovaných Mistrů a cítit a vnímat jejich blízkost a milující přítomnost. 

 

Všechna poselství mi nesmírně  pomohla v mém životě, naplnily mne optimismem, nadějí, láskou a touhou být tou nejlepší lidskou bytostí, jakou dokážu být, být taková - jako jsou nanebevzatí Mistři a být hodna toho, číst jejich krásná a čistá poselství. 

 

Jsem nesmírně vděčná, že jsou knihy pro nás dostupné a můžeme číst tato poselství plná naděje a lásky. 

 

Děkuji Děkuji Děkuji. Cítím se velmi velmi požehnána." 

 

Eva Schejbalová, Polička

 

*****************************

 

 
 

Důležité pro mě a doporučení pro čtení Růžence, třeba toto: 

 

"Zároveň je zde ale jeden velmi důležitý bod, který vám musím připomenout, a na který byste nikdy neměli zapomenout. Týká se pamatování na neustálé udržování zbožného stavu mysli při modlitbě Růžence a během jakékoliv duchovní práce. Snažte se udržet svou mysl zaměřenou na Nejvyšší Skutečnosti. Nikdy nezapomeňte, že když se modlíte Růženec, setkáváte se s Bohem. A proto musíte vždy zakoušet zbožný úžas a udržet na uzdě všechny tělesné myšlenky a pocity. Jste-li  ve stavu podrážděnosti po nepříjemném rozhovoru či hádce, modlitbu Růžence odložte. Nejprve se uklidněte procházkou v přírodě nebo poslechem klidné hudby, nebo třeba jen v tichu meditujte.  Ale nikdy nepřistupujte k duchovní práci ve stavu podráždění nebo jakékoli nerovnováhy. Vždy pamatujte, že váš vnitřní stav má vliv na vaše činy." Sanat Kumara, 28.listopadu 2005.

 

Jsem také nesmírně vděčná Tat´janě Mikušině za její službu Bohu a Mistrům.

 

 

*****************************

Koupit online

 
Půjčit v knihovnách ČR 

 

Objevili jste chybu? Napište nám: sirius@sirius-cz.net