Hodina Milosti Matky Marie

08.12.2007 13:11

 

V době od 24. Listopadu 1946 do 8. prosince 1947 roků se požehnaná Matka Marie jedenáctkrát zjevila Sestře Pierině v Italsku. Matka Marie prosila o pokání a vykoupení za hříchy nemravných činů. Prosila modlit se za obrat Rusku.

Matka Marie poprosila, aby Sestra Pierina v poledne 8 prosince přišla do kostela. „To bude moje Hodina Milosti“, řekla Marie. Sestra se zeptala, jak se má připravit k této Hodině Milosti? Na což jí Požehnaná Marie odpověděla: „Modlitbou a pokáním. Přečti 3 krát 50. Žalm Davida s otevřenou náručí. Během Hodiny Milosti mohou být darované mnohé duchovní milosti. A milost Boží se dotkne nejhorších bezcitných, krutých hříšníků“

Požehnaná Marie slibila, že všechno, o co ji lidé poprosí během této Hodiny Milosti (i nemožné), jim bude darované, pokud to bude v souladu s vůlí Věčného Otce.

Ráno 8. prosince začali lidé přicházet do kostela a k poledni jich bylo už deset tisíc. Většina stála venku, protože všichni se nemohli do kostela dostat. Četli Růženec. Najednou diamantovo-bílé světlo sešlo s věže kostelu, a objevily se schody, které vedly až dolu.

Schody byli nádherně ozdobené červenými, bílými a žlutými růžemi. Objevila se Požehnaná Marie vyzařující světlo a oblečená v bílém. S úsměvem na rtech začala mluvit měkkým hlasem plným lásky. „JÁ JSEM Neposkvrněné Pojetí, Matka Všech Milostí a Matka Mého Milovaného Syna Ježíše. Chci, abyste mne poznali jako Mystickou Růži.

Přeji si, abyste každý rok 8. prosince v poledne slavili „Hodinu Milosti“. Mnoho duchovních milostí a fyzických požehnání bude dáno těm, kdo se bude během hodiny modlit“. Pak začala pomalu stoupat nahoru, ladně rozsypávala  růže. Uprostřed schodů znovu začala mluvit: „Jsem moc šťastná, vidět tento velký projev Víry“.

Mnozí nemocní byli uzdravení a mnohé zázraky se stali při splnění slibu Požehnané Matky Marie.

 

Myslím si, že tato dispensace je velká Milost ze strany Matky Marie a Vzestoupených Sněmů, která v tuto těžkou hodinu může být použita všemi bez výjimky.

 

V 2007. roce během Hodiny Milosti Matka Marie předala poselství, které je uvedeno dole. Z tohoto poselství vyplývá, že Matka Marie prodloužila platnost dispensace Hodiny Milosti.

Taťjana Mikušina

[1] Dispenzace - termín, používající se v katolické a protestantské církvi. V tomto případě označuje Boží Milost nebo odpuštění hříchů milostí Boha za určitých podmínek.

[2] V anglickém jazyce (a některých dalších evropských jazycích) slova Immaculate Conception znamenají současně neposkvrněné početí i neposkvrněné pojetí. Zatímco neposkvrněné početí – pojem celkem (dostatečně) úzký a vztahuje se pouze k zrození Ježíše na svět (i samotné Marie, podle katolických teologů), neposkvrněné pojetí – termín mnohem důležitější pro pochopení role Panny Marie. V Nejčistším Srdci Marie je uloženo neposkvrněné pojetí* (mínění) o všech věcech na Zemi – čistý božský obraz, kterým by vše existující mohlo být, kdyby se na Zemi projevilo Království Boží. Umění, kterému se učíme u Marie – udržovat ve svém milujícím srdci neposkvrněné pojetí o všech věcech, které nás obklopují i lídech a tímto způsobem přiblížit projevení Božského na Zemi.Přišla jsem, abych vám ještě jednou připomněla možnost, která se vám naskýtá každý rok.

Opakuji vám, že každý rok 8. prosince od 12 do 13 hodin místního času můžete věnovat svůj čas, abyste se se mnou setkali. Přijmu jakýkoliv váš projev Lásky a vděčnosti. Budu s vámi po celu dobu této Hodiny Milosti.

Můžete se mnou hovořit, můžete mne vidět.

Bude to, jako kdybych byla přímo u vás. Používám energii, kterou vysíláte, k tomu, abych mohla projevovat svou přítomnost všude na Zemi současně. A čím čistší bude vaše touha, tím silnější bude moje přítomnost u vás. Takovým způsobem můžeme každý rok zvyšovat vibrace fyzické roviny.

Za to vám Bůh dá možnost, abyste mne požádali o splnění svých tužeb, které se týkají vás samotných nebo vašich blízkých.