Největší mezi vámi je ten, kdo nejvíce slouží ostatním

29.04.2018 06:50

Možná víte, že kromě sedmi základních paprsků, kterým odpovídá sedm základních čaker, umístěných podél páteře, existují tajné paprsky.

Z učení, předaných v minulosti, víte, že čakry tajných paprsků jsou umístěny na dlaních rukou, na chodidlech a v místě, které bylo probodnuto kopím, když byl Ježíš ukřižován.

Možná ale ne všichni ví, že kromě sedmi hlavních čaker jsou podél páteře umístěny také jiné čakry, které se střídají s hlavními čakrami. Tyto čakry jsou také čakrami tajných paprsků.

Moje čakra je umístěna mezi čakrou solar-plexus a srdeční čakrou. Na mých sochách na ni ukazuji gestem své ruky.

Chtěl bych vám dnes předat nějaké učení, spojené s touto čakrou, umístěnou ve středu hrudi.

Jedná se o centrální čakru a tato čakra se otevírá pouze lidem, kteří mají z minulosti velmi vysoké úspěchy, potvrzené v tomto životě. Tato čakra vás přímo spojuje s vaší JÁ JSEM Přítomností. Je to čakra Buddhů a Bodhisattvů.

Člověk, který dostal přístup k energii této čakry, může s její pomocí dle své libosti transmutovat nejen svou, ale i celosvětovou karmu.

Proto se říká, že Buddhové a Bódhisattvové jsou ve službě světu a transmutují světovou karmu.

Modlitba Buddhy je pulzace jeho čaker. Modlitba Buddhy se stává dostupnou pouze pro ty jedince, kteří vyrovnali 100% své karmy a složili slib sloužit lidstvu.

Každý vtělený Buddha nese na svých ramenou obrovský kus planetární karmy. To je důvod, proč mnozí jedinci, kteří dosáhli úrovně vědomí Buddhy, se snaží o to, aby se vtělili do fyzického těla, podstoupili nezbytná zasvěcení k otevření čaker a začali sloužit světu prostřednictvím modlitby Buddhy.

Mnozí Buddhové jsou dnes na Zemi vtělení. A každý takový Buddha nezištně slouží a čistí prostor od karmy na stovky a tisíce kilometrů kolem sebe. Jeden takový Buddha nahrazuje svou službou desítky tisíc čistých mnichů a svatých.

Podle svého lidského vědomí nejste schopni určit stupeň úspěchů Buddhy. Ale každý takový Buddha, který se ve vtělení setká se svým bratrem, již po několika minutách komunikace dokáže rozpoznat známé a rodné vibrace, které se projevují ve všem: v zabarvení hlasu, v gestech, dokonce i ve způsobu oblékání a chování.

Hlavním problémem, se kterým se Buddhové ve vtělení setkávají, jsou hutné a nízké vibrace okolního světa. Prakticky nemohou být ve velkých městech, kde je velká koncentrace lidí. Proto si volí odlehlá místa v divočině, v horách. Ale hlavní částí služby Buddhy je osvícení lidstva, a proto, pokud to dovolují vnější okolnosti, setkávají se s lidmi a předávají jim své učení.

Ale mnozí se po celý svůj život s obyčejnými lidmi ani nesetkají, aby zůstali na místech, kde jsou jejich čakry schopny pracovat naplno a přivádět Světlo do hutného fyzického světa.Více zde: https://www.sirius-cz.net/news/nejvetsi-mezi-vami-je-ten-kdo-nejvice-slouzi-ostatnim/