Snažím se komunikovat ze srdce do srdce, s těmi, kdo je připravený k takové komunikaci

08.07.2006 09:28

Milovaný Ježíš
8. července 2006

 

JÁ JSEM Ježíš, jenž k vám dnes přišel proto, abych vám mohl předat svá učení, která jsem pro vás předem připravil.

Málokdy máme možnost komunikace s těmi, kteří se teď nachází ve stavu ztělesnění. Ale tato možnost komunikace přímo mezi mnou a vámi je založena na vaší přirozenosti. A pokud byste se upřímně snažili komunikovat se mnou, tak byste mne mohli uslyšet. Přišel bych za vámi stejně tak, jak jsem přišel do osobního chrámu Taťány a hovořili bychom. Mohl bych vám poskytnout učení bezprostředně, bez zprostředkovatele. A toto si velice přeji – přímo komunikovat s každým z vás.

Většina lidí, jež si čte tato učení, jsou obeznámení s křesťanstvím. Ale vyznání není překážkou při naší komunikaci. Protože lidé sami rozdělili víru na různá náboženství. A každý náboženský systém se snaží zcírkevnit svou pastvu a bedlivě hlídá, aby ta nenechala hranice jejich církve. Ale já existuji a snažím se, abych komunikoval se všemi, nehledě na náboženství, jež vyznáváte vy a vaše rodina. Zkuste mě ve svém vědomí připustit jako Vznešeného Vládce, ne jako idol, kterému se klaní většina křesťanů ve světě, ale jako vašeho bratra, přítele, jenž je připraven vám pomoci, jakmile jej přizvete.

Jsem ten Vládce, jenž je blízký lidstvu Země a nejste schopni pochopit nakolik je blízko má přítomnost. Mohu být mezi vámi během modlitby, když mě voláte. Mohu k vám přijít do ticha vaší samoty, tehdy, kdy vy jste upřímně připraveni k setkání se mnou a poskytnu vám radu v těžké životní situaci. Nestyďte se na mě obrátit. Jsem Vznešený Vládce a sloužím lidstvu Země od té doby, když jsem uskutečnil přeměnu, kdy jsem byl Ježíš.

Od té doby přicházím k těm, kdo vyznává opravdové křesťanství ve svým srdci. Ale ne k těm, kteří z náboženství udělal zdroj své existence a také ne k těm, kteří se pokrytecky řídí dle církevních dogem a pravidel.

Snažím se komunikovat ze srdce do srdce s těmi, kteří jsou připravení k takové komunikaci. Pro mnozí z vás jsem nejen křesťanský symbol, ale také přítel.

A už hodně dávno začal jsem s vámi komunikovat a poskytoval vám své Učení, byl jsem tehdy Ježíšem…Ted naše spojení je také stalé.

Máte možnost vzdělat se během spánku v mém obydlí. Vzývám k těm, kdo ještě neví o této možností pro naši komunikaci, aby ji použili. Jestli před spánkem jste spokojení, tak po modlitbě můžete se snažit o naše setkání a my se určitě setkáme během vašeho nočního spánku. Odpovím na vaše dotazy a pomohu vám. Nestyďte se, jestli po probuzení si nebudete pamatovat podrobnosti našeho setkání. Nebo si na to vůbec nebudete pamatovat. Není to důležité, protože ve svým životě si použijete učení, jež jste dostali, i přestože to proběhlo mimo vaše vědomí.

Proto v sobě zachovávejte snahu o setkání se mnou a určitě se setkáme.

Neočekávejte, že k vám přijdu jen tak, jako člověk, jenž přišel na návštěvu. Ne, naše komunikace bude jemnější. A nemusíte o to usilovat.

Budu hovořit s vaši duší nebo s vašim Vyšším Já. A má slova uslyšíte ve svém srdci. To nebudou obyčejná lidská slova a možná, že to nebudou ani myšlenky. Bude to pocit mé existence a pocit naplnění mou energií. Naplním číši vašeho srdce živou vodou a poskytnu vám klid, pocit míru a blaženosti. Všechno to, co vám chybí ve vašem životě. A poté, co se napijete nektar blaženství z mé číše, tak pochopíte, že všechno, co se vás trápilo, všechny vaše problémy odejdou někam jinam. A mnohé z nich již se nevrátí, protože jsem vám dal část svého vědomí. A protože se vaše vědomí změnilo již nebudete připoutaní k těm karmickým situacím, jež vám způsobily starosti a neklid.

Všechno dostanete dle vaši Víry. A jestli vaše víra je silná a vaši snahu nezlomí žádný neúspěch, tak se vždy setkáme. Velice se těším na naše setkání. Protože pro vás možnost našeho setkání je tou pomocí, kterou poskytuje Nebeská říše.

Nevěřte tomu, kdo říká, že potřebujete zprostředkovatele, aby komunikovat se mnou. Ne, můžeme se setkat v tichu vašeho srdce, pomohu vám vyřešit vaše problémy. Ale s tou intenzitou víry a oddanosti, která dovoluje mi nacházet se ve vaši auře, málo kdy se setkáme. Nemůžu přijít za vámi, jestli se nacházíte ve velkoměstě a jestli jste velice znepokojení svými problémy. Nemůžu přijít za vámi, jestli máte zlozvyky, jež nás rozdělují. Mám na mysli: alkohol, tabák, televize; nekvalitní stav vědomí: křivda, závist, žárlivost, zloba.

Nemohu se nacházet ve vaši auře, jestli máte tyto zlozvyky nebo jakékoli jiné, jež jste schopní pojmenovat, protože moc dobře je znáte a nemůže se je zbavit.

Jsem otevřený pro komunikaci, ale musíte mi pomoct, aby přiblížit se mne, zvýšit vaše vibrace do takové úrovně, abychom mohli komunikovat. Ted využívám tuto možnost a mluvím s vámi přes mého zprostředkovatele. A také připomínám vám o existenci možnosti našeho setkání během spánku.

Možnost našeho setkání existuje vždy a jen vy sami omezujete možnost naši komunikaci.

A teď chtěl bych vám popřát, abyste získali tu vnitřní snahu, která zvítězí nad vašimi chybami a dovolí vám stoupnut výš, bez zástavek a bez strachu, že spadnete, k vrcholu Božského vědomí.

Protože někdy stačí jeden nesprávný výběr a naše komunikace bude ukončena do konce probíhajícího ztělesnění. Buďte opatrní v tomto životě a přemýšlejte nad každým krokem a výběrem.

Protože hodně obyvatelů, kteří astrálně existují a snaží se s vámi komunikovat, proto aby ve vás získat činitele své vůle a svých úmyslů. Komunikovat a spolupracovat s takovými bytostmi je snazší, než komunikovat a spolupracovat se mnou. Pro toto nemusíte se loučit se svými zlozvyky.

Ani nemusíte se ptát s kým tak jemně komunikujete. Stačí jen nepředpojatě prozkoumat své myšlenky, svůj životní styl a své vztahy s lidmi, jež vás obklopují.

Proto, všechno je na vás, vy rozhodujete, s kým máte komunikovat. Potřebujete mít nadání rozeznání, ale onehdy, aby rozeznat nemusíte mít žádné nadání, musíte jen proanalyzovat svoje myšlenky, své zvyky a oddanost.

Neztratím naděje na naše setkání. A velice se těším na naše setkání.

JÁ JSEM Ježíš, s obrovskou Láskou.

Objevili jste chybu? Napište nám: limonova35@seznam.cz