Názory 

o knihách Posla T.  N. Mikušiny, 

a další...

 

 

"Překrásné čisté svaté a vznešené čtení, které pozvedá vědomí člověka a pomáhá mu uvědomit si to, co je v životě skutečně důležité a podstatné. 

 

Miluji všechny knihy Taťány Mikušiny, při čtení jsem ani nedýchala a všechno lidské ve mně s velikou úctou a pokorou pokleklo. Se slzami v očích jsem dočetla poslední stránky a přála bych si, aby takových knih bylo více, aby je četli všichni lidé, zvláště ti, kteří ztrácejí naději a sílu čelit každodenním výzvám a zkouškám. 

 

Přála jsem si, aby tyto krásné knihy měly nekonečně mnoho stran, abych každý  den mohla číst poselství milovaných Mistrů a cítit a vnímat jejich blízkost a milující přítomnost. 

 

Všechna poselství mi nesmírně  pomohla v mém životě, naplnily mne optimismem, nadějí, láskou a touhou být tou nejlepší lidskou bytostí, jakou dokážu být, být taková - jako jsou nanebevzatí Mistři a být hodna toho, číst jejich krásná a čistá poselství. 

 

Jsem nesmírně vděčná, že jsou knihy pro nás dostupné a můžeme číst tato poselství plná naděje a lásky. Děkuji Děkuji Děkuji. Cítím se velmi velmi požehnána."  

 

v Boží Lásce Eva Schejbalová, Polička

 

 

 

"Jsem šťastná, že knihy a důležité informace v nich jsou nyní dostupné všude a všem...je to důležité a potřebné v současné době...

A to všechno je možné hlavně díky oddané práci...děkuji vám...

velmi si vaší upřímné práce pro Mistry cením...

Nechť vám celé nebe za Vaši krásnou práci neustále a navěky žehná... 

 

v Boží Lásce a ve Světle, 

Eva Schejbalová, Polička

 

 

"Všechna video s Poselstvím Mistrů a povznášející hudbou a krásnými obrázky, a českými titulky, jsou moc pěkné, hezky zpracované. 

Moc děkuji za vaši duchovní práci pro duchovní povznesení a probuzení lidstva."  

 

s Láskou Jarmila, Veselí nad Moravou

 

 

 

Som nesmierne VĎAČNÁ BOHU, ŽIVOTU za možnosť učiť sa od MAJSTROV 

cez posolstvá zdroja sirius-cz.net

Ďakujem vám.  

 

S láskou Marta Špaňová, Slovensko

 

O knize "Saint-Germain"

Poselství 21. století

Více o knize
 
Půjčit v knihovnách ČŘ 
 

 

"Ano, skvělá kniha, již jsme četli více pojednání o Mistru Saint-Germainovi. 

To se snad ani slovy hodnotit nedá. Mělo by být více takových knih i o jiných Mistrech. 

Děkujeme a přejeme ať jsou všechny dni požehnané."  

 

Vladimír Jalč 

 

 

 

"Tato Poselství jsou pro mě opravdu průvodcem pro přechod do nové epochy, a skutečně jsem vděčný že mám možnost o tom vědět a hlavně použít toto v osobním životě, a zlepšilo to můj život - asi protože se polepšil já! Fantastické změnilo to okolnosti života, zmizela deprese a strach, prosil jsem o pomoc a dostál to, moc děkuji a přeji štěstí lidstvu! 

Dokonalému vědomí odpovídá dokonalý svět..."

 

Ing. Alexandr Holub, Praha 

 

 
 

 

"Pěkná kniha, určitě doporučuji kdo chce zlepšit svůj život, okolí a budoucnost nejen sobě, ale a pro celý Svět v Nové Epoše, a Mistr Saint-Germain pro toto je skutečný Mistr! Říká nám: "Vždyť je to tak jednoduché, milovaní! Stačí jen vaše přání, a my vás naplníme chybějícím odhodláním! Stačí jen vaše nevelká snaha, a my vás naplníme energií a silou!" Děkuji, Milovaný Mistre Saint-Germaine!

Jsem také nesmírně vděčná Tat´janě Mikušině za službu Bohu a Mistrům."

 

Natália L., Jevany 

 

 
 

 

"Milovaný Saint-Germain je jedním z mých oblíbených Učitelů. Velmi se mi líbí jeho Poselství, plné optimismu a důvěry v budoucnost. Velice jsem se těšila na vydání této knihy a jsem velmi vděčná všem, kteří se zúčastnili přípravy na vydání této knihy. Děkuji moc. Poselství Saint-Germaina učí víře, oddanosti, vytrvalosti, optimismu, stálosti a zaměření na Boha. 

 

Jeden z mých oblíbených výroků Saint-Germaina je: 

"S Bohem se ničeho nebojte!" 

 

Tato kniha dává každému, kdo ji promyšleně čte, Světlo Moudrosti a poznání. 

Těším se na vydání dalších knih."

 

Nelia, Mladá Boleslav 

 

 

"Drahá Taťano Nikolajevno, milí přátelé, 

 

dovolte abych i já vám napsala o své knize, která má v mém srdci zvláštní místo.

Žiji v ČR a má duchovní cesta začala studiem duchovního odkazu evangelického faráře KBN Jana Maliarika, který svou úrovní vědomí daleko přesáhl hranice křesťanství. Jeho stěžejní dílo "Celo-zemský univerzální stát" založený na Božských základech nám ukazuje cestu ke sjednocení všech náboženství, národů a ras.

 

Následovalo Učení o "Já Jsem" Mistra Saint-Germaina předané skrze pana Guy Ballarda a později skrze E.a M. Prophet. 

K Milovanému Mistru Saint-Germainu cítím zvláštní blízkost. 

V roce 2014 se mi dostalo velké  Milosti,kdy jsem byla přivedena na web "Sirius"  a poznala tak milovanou paní Taťanu Nikolajevnu a Učení Mistrů Moudrosti, které předává s takovou Obětavostí a Láskou. 

 

A jaké bylo mé překvapení a zároveň velká radost, když jsem četla Poselství Mistra Godfre a Mistra Lanello v Učení Mistrů Moudrosti 21. století. Jsou to prostě zázraky. 

 

Poznala jsem pár přátel, kteří stejně jako já touží, aby knihy byly přeloženy do češtiny. 

Proto když mě stejně smýšlející dali možnost vybrat první knihu, která bude přeložena a vydána, bez váhání a s velkou radostí jsem odpověděla - Poselství Saint-Germaina. Kniha je plná radosti a optimismu a vždy mi dá sílu a pomůže mi navýšit mé vědomí. 

 

Mé oblíbené části Poselství je

"Směle vstupte do Nového Věku – Věku Vodnáře!", 

Saint-Germain, 30. prosince 2011:

 

 ,,... jsem připraven říci ještě pár radostných slov, týkajících se naší budoucí spolupráce. Nemyslete si, že Vzestoupené Zástupy jsou někde daleko a neslyší vás. Já slyším každé vaše volání, se kterým se na mě obracíte. A tehdy, až budete prožívat jakýkoliv negativní, nekvalitní stav vědomí, prosím vás, vzpomeňte si, že existuji, a obraťte se na mě s vroucím voláním-prosbou o zbavení se vašeho negativa. Tak postupně překonáme jeden váš nekvalitní stav vědomí za druhým. ...

 

Proto jakmile se k vám jen přiblíží jakákoliv negativní energie, okamžitě se ke mně obraťte s prosbou o pomoc a já vám pomohu zvýšit stav vašeho vědomí! Pošlu vám svůj úsměv a podám pomocnou ruku! V nejtěžších okamžicích vašeho života. Tak budeme schopni překonat staré energie. A protože příroda nesnese vzduchoprázdno, okamžitě jako náhradu za negativní stav vašeho vědomí proste o opačný, pozitivní stav.

 

Strach je největším zlem vašeho světa. Dokonalá Láska překonává všechen strach. Vůbec jakákoliv negativní vlastnost může být rozpuštěna tímto univerzálním rozpouštědlem. Prakticky všechny negativní energie kolem vás mohou být pohlceny a rozpuštěny energií Lásky. ..."                       

 

Je uklidňující vědět ,že nejsme sami, že máme kolem sebe tolik milujících pomocníků na cestě ke Světlu a Svobodě. 

Děkuji Milovaným Nanebevzatým Mistrům za jejich Láskyplnou péči a pomoc a vám drahá paní Taťano Nikolajevno za všechno co děláte pro nás a budoucí generace. Jste součástí mého každodenního života a jsem za to velmi vděčná."   

 

S Láskou, Věra Horká, Veselí nad Moravou 

 

O knize "Gautama Buddha"

Poselství 21. století

Více o knize
 
Koupit online 
 
Půjčit v knihovnách ČR
 

"Nikdy mě neomrzí číst tuto knihu znovu a znovu. 

Je to jako dotek energie pravého Domova, místa, odkud jsme přišli a kam se vrátíme.

 

Můj oblíbený citát je:  

"Ovlivňujete vše, co vás obklopuje. A protože jste ve svém potenciálu Bohy, někdy je tento vliv tak významný, že dokáže během několika okamžiků změnit budoucnost celé planety. Proto je velmi důležité neustále se soustředit na pozitivní. Pozitivní emoce, radostná nálada. S jakýmikoli problémy byste se měli setkávat vědomě. Protože s čím většími obtížemi a problémy se setkáte v tomto životě a se ctí z nich vyjdete, tím více odpracujete vaši karmu a opravíte chyby, které jste v minulosti udělali. A osvobozením od karmy získáváte větší vliv na svět. Protože Světlo Boží, Božská energie může plynule proudit do vašeho světa skrze vaše čakry."

 

Nelia, Mladá Boleslav

 
 

"Kniha "Gautama Buddha" překvapuje aktuálností Poselstvím tohoto Velkého Ducha současnému lidstvu v 21. století a mně osobně: plnění doporučení v Poselstvích  mi velmi pomáhá - opravdu usnadňují život, protože poskytují znalosti o skutečných příčinách problémů, jako by mě Gautama Buddha osobně znal a osobně mi dával individuální řešení mých osobních problémů - je to neuvěřitelně úžasné a velmi inspirující na překonání těchto problémů a protivenství, dává mi to sílu žít a vyvíjet se správným směrem.

 

Jeho doporučení jsou velmi jednoduchá, a výsledkem plnění těchto doporučení se stal třeba neopouštějící pocit štěstí, které už není závislé na vnějších okolnostech, a proto jsem samozřejmě velmi vděčná Gautamu Buddhovi. 

Také bych chtěla být Buddhou, abych také pomáhala všem živým bytostem v jejich vývoji, protože mám zájem, aby se Boží Plán pro lidstvo uskutečnil. 

 

Ze všech oblíbených citátů je těžké vyčlenit jen jeden, nejvíce mne inspiruje třeba tento citát:

"Tehdy, když se vznášíte nad iluzí a vzdáváte se připoutanosti k fyzickému světu, pokračujete ve svém vývoji ve Vyšších světech. Pokud se ale ztotožníte s fyzickým světem, odsoudíte se dobrovolně k smrti, protože fyzický svět časem přestane existovat a do Vyšších světů se nedokážete přesunout, protože vaše vědomí Vyšší světy nepřijímá. Proto klíčem k vaší budoucnosti a budoucnosti celé planety je vaše vědomí a ta míra, do jaké jste ochotni své vědomí změnit."

 

Jsem také nesmírně vděčná Tat´janě Mikušině, Bohu a Mistrům."

 

s Božskou Láskou Natália, Jevany

O knize "Krátké Růžence"

na základě Poselství 21. století 

Více o knize
 

 

Děkujeme za Váš názor!
Prosím, posílejte své názory na email: 
sirius@sirius-cz.net

 

 Objevili jste chybu? Napište nám: sirius@sirius-cz.net