Stránka Matky Marie

 
 
 
Pozemský život Matky Marie
 

Více než dvě tisíciletí nás dělí od doby, kdy Panna Marie žila na zemi. Dnes už se zdá být neuvěřitelné, že vedla pozemský život naplněný lidskými starostmi, radostmi a utrpením. Zvykli jsme si chápat ji jako Nanebevstoupenou Pannu, přitom ale měla pozemské rysy. 

Více zde

 

 POSELSTVÍ Matky Marie  skrze Posla Taťjanu N. Mikušinu 

"Milovaní, vaše duše na sebe vzaly těžké břemeno vtělení v této pro Zemi složité době. A já vám mohu toto jen připomenout, říci slova útěchy a utřít vaše slzy. Ale je nutné, abyste pokračovali v plnění vašeho poslání. Každý z vás je mému srdci drahý a toto zvláštní spojení se mnou vám vždy poskytne pomoc ve chvíli, kdy se vám bude zdát, že už nemáte sílu ani možnosti unést hrubost a nevědomost kolem vás.

V těch nejtěžších chvílích vašeho života v sobě najděte sílu a v duchu se se mnou spojte. Jednoduše na mě myslete, pak mohu vedle vás projevit svoji přítomnost a podělit se s vámi o vaše břemeno. A vy ucítíte úlevu a budete schopni jít v životě dál a splnit svoji Službu až do konce."

 Matka Marie, 11. června 2010

 

 

RŮŽENCE  Matky Marie

"Jsem se ráno probudila a cítila přítomnost Matky Marie. Řekla, že je třeba vytvořit malé Růžence, aby lidé, kteří nemají možnost věnovat čtení Růženců hodinu času denně, mohli číst Růžence stručně. Dala matici malého Růžence, podle kterého jsou sestaveny. ... Také Matka Maria požádala o zvukový záznam všech Růženců. Řekla, že přehrávání záznamu Růžence prostřednictvím audiotechniky také čistí prostor, stejně jako čtení Růženců."

 

 
 
 
 
 
 
     FIlmyHudbaČlánkyKnihyModlitbyPoselstvíRůžence
 
   

 

Růžence jsou sestaveny na základě Poselství, předaných skrze Posla Tat´janu Nikolajevnu Mikušinu. Růžence jsou určeny pro duchovní práci. 

Mistři Moudrosti považují Růžence za jednu z nejúčinnějších duchovních praktik. Současný Růženec je věnec nebo kruh z modliteb, do něhož jsou vpletena zamyšlení o duchovních tématech uvedených v Poselstvích Mistrů Moudrosti. Pro zaneprázdněné lidi je to velká pomoc při provádění každodenních duchovních praktik. 

Kniha má jeden plný Růženec – „Růženec Milosti Matky Marie“, který sestavila T. N. Mikušina pod vedením Matky Marie, a čtrnáct malých Růženců, sestavených o něco později s inspirací Matky Marie a dle vzoru, který Ona dala pro ty lidi, kteří nemají možnost věnovat čtení Růženců hodinu času denně, aby mohli číst Růžence v krátké formě.

 

Kniha "Matka Marie"

 

V Poselstvích Matky Marie zaznívá výzva k přehodnocení systému hodnot a vzájemných vztahů ve všech oblastech života a k udržení vědomí v souladu s Božskou realitou; jsou zde uvedeny Сesty k povznesení vědomí. Matka Boží je patronkou Ruska. 

 

 

 

 

 

 

 

Objevili jste chybu? Napište nám: sirius@sirius-cz.net