Dispenzace 23. dne každého měsíce

PRÁCE S KARMOU

 

 

 

 
 
 
 

 

 

Karmická Rada, která zasedala v průběhu dvou týdnů od 23. června 2005, rozhodla, že počínaje 23. červencem 2005 vám bude poskytnuta každého 23. dne v měsíci bezprecedentní příležitost k transmutaci osobní karmy a karmy planety. 23. dne každého měsíce je vám poskytnuta příležitost odpracovat karmu následujícího měsíce s pomocí čtení modliteb, vzýváníRůženců nebo manter.

Pokud dostatečně velký počet lidí 23. dne každého měsíce bude věnovat transmutaci karmy následujícího měsíce alespoň jednu hodinu, vaše úsilí bude znásobeno v poměru k počtu účastníků tohoto modlitebního bdění. 

Například, pokud se spolu s vámi bdění 23. dne zúčastní 1 000 lidí po celé Zemi, vaše úsilí bude znásobeno 1 000krát. Pokud se tohoto bdění zúčastní 10 000 lidí, vaše úsilí bude znásobeno 10 000krát. Pokud vám okolnosti dovolí, můžete se tomuto bdění věnovat více než jednu hodinu. Tolik, kolik pro vás nebude zatěžující.

V bdění můžete používat ty modlitby a prohlášení, na které jste zvyklí. Nejdůležitější je naladění vašeho vědomí. Celou vaší bytostí musíte být zaměřeni na spojení vašeho osobního úsilí s úsilím tisíce světlonošů po celé zeměkouli.

Na jednání Karmické Rady 25. prosince 2006 bylo rozhodnuto, že každý obyvatel planety Země, který dosáhl určité úrovně rozvoje vědomí, část energie, kterou osvobodí během modlení nebo své služby Životu, bude schopen vynaložit na to, aby zbylá část lidstva Země mohla co nejdříve dosáhnout té úrovně vědomí, která je potřebná v daný okamžik evoluce lidstva. 

Počínaje 23. lednem 2007 byl k této Milosti dodatečně přidán další důležitý bod. 

Každý z vás, kdo bude chtít, může nasměrovat svoji energii na transmutaci karmy těch, kteří se zpomalili v rozvoji vědomí a nejsou schopni pochopit mnohé Božské Pravdy. Může se to týkat vašich blízkých, vašich příbuzných a také úplně neznámých lidí, ke kterým cítíte zvláštní blízkost.

23. dne každého měsíce můžete vyprošovat a transmutovat tu karmu, která brání vámi zvolené osobě dosáhnout další úrovně rozvoje vědomí. Zatím tato Milost může být každým z vás použita pouze pro jednoho člověka. Například pro vašeho manžela nebo manželku, pro vaše dítě nebo pro jednoho z vašich rodičů, nebo pro jiného člověka, kterému jste se rozhodli pomoci.

 
Vzývání pro Dispenzace 23. dne každého měsice
 
Vzývání na začátků dne:

"Ve jménu JÁ JSEM CO JSEM, ve jménu své mocné JÁ JSEM Přítomnosti, ve jménu svého Svatého Já Krista, prosím o znásobení energie mých modliteb počtem účastníků, kteří se zúčastní dispenzace tohoto dne."

 

 "Pak když odříkáte vaše modlitby, nebo růženec, nebo prokazujete někomu dobročinnou pomoc, vždy pamatujte, že energie ze všech vašich činů je zaměřena na proměnu karmy. Při tom nezapomeňte, že část vámi vysvobozené energie v tento den bude nasměrována Vzestoupenými Průvodci na proměnu světové karmy a především v té její části, která se týká odvrácení závažných nebezpečí a přírodních katastrof."

O nadcházejícím dni letního slunovratu a Božích milostech, které jsou spjaty s tímto dnem
Pán Maitréja, 15. června 2006

 

Příklad vzývání před modlitebním rituálem (nejméně 1 hodina): 
 

"Ve jménu JÁ JSEM CO JSEM, ve jménu své mocné JÁ JSEM Přítomnosti, ve jménu svého Svatého Já Krista, zaměřuji energii svých modliteb na:

- rozpuštění negativních energií, které jsou v mých čtyřech nižších tělech;

- k příčině a jádru problému ... (název);

- k transmutaci karmy, která leží mezi mnou a .........;

- k transmutaci karmy (manžela, manželky, syna, dcery ...), která mu (jí) brání dosáhnout další úrovně vědomí, v souladu s dispenzací tohoto dne.

Přijímám to jako uskutečněné v plné míře v souladu se Svatou Vůli Boží.

Ve jménu Boha Všemohoucího. Amen.“


"Pouštějte skrz sebe Božskou energii a směrujte ji na rozpouštění vašich karmických problémů, jež jsou spojeny s vašim manželem, manželkou, dětmi, rodiči, vašimi kolegy v práci. Je to velmi důležitá dispensace, která momentálně reálně funguje a pomáhá vám prodrat se skrz vaše karmické problémy. Jakýkoli mechanizmus, který poskytují Nebeská říše musíte plně použit."

 
 
 
S dispenzaci 23. dne měsíce se můžete detailněji seznamit v následujících Poselstvích Mistrů:
 
 

 

Objevili jste chybu? Napište nám: sirius@sirius-cz.net