Vzestoupení Mistři o nesmrtelné podstatě duše

 
 

 Dokonce, i když celé lidstvo bude následovat jistou cestu do propasti, vaším úkolem je spoléhat se na Boha uvnitř vás a jednat podle Svědomí i v těch nejtěžších situacích. 

Volba je pokaždé stejná: volíte nesmrtelnost pro svou duši, nebo volíte spokojený a pohodlný život pro vaše tělo.

Pán Maitréja, 19. prosince 2018

 

Prosím, když to pro vás bude obzvlášť těžké, kdy ztratíte naděje a nebudete schopni vidět žádný paprsek Světla před sebou, vzpomeňte si na mě. Vzpomeňte si na toto poselství, vzpomeňte si že jste nesmrtelné bytostí Světla, a nic vás neohrožuje dokud vy si chráníte ve svém srdci Viru, Naději a Lásku!
Nic nezpůsobí vám škody. Nebojte se rozloučit se se svým tělem ale zachránit duší. Mnohokrát horší bude když zvolíte zachránit své tělo a nažité vámi hmotné státky ale ztratíte svou duší.

Sanat Kumara 20. června 2007

 

Já, Mistr Hilarion, si pamatuji chvíle, když jsem já, nacházející se ve vtělení, žijící v ústraní, na odlehlém místě, měl možnost celé dny pozorovat sebe jakoby zvenčí. Chápal jsem, že jsem živý člověk, nacházející se ve vtělení se všemi funkcemi svého těla, ale zároveň jsem si začal uvědomovat, že v mém nitru je další člověk, který není přímo spojen s funkcemi mého lidského těla. Bylo to podivné rozdvojení osobnosti. Byl jsem ve vtělení na Zemi a ve stejném okamžiku jsem si uvědomoval, že jsem nesmrtelný. Že jsem věčný. Jsem ponechán v tomto vtělení sám sobě a snažím se pochopit smysl svého života, a v tom samém okamžiku jsem mnohem větší, než moje fyzické tělo. Ve skutečnosti mé fyzické tělo je jako skafandr, umožňující mé Vyšší části ve mně přebývat. 

Milovaný Hilarion 04. ledna 2007

 

Milovaní, nacházíte se ve vtělení proto, abyste si uvědomili svou nesmrtelnou podstatu a zvítězili nad iluzorními silami. Každý musí zvítězit nad iluzorním projevením. .."

Elohim Cyklopea, 20. června 2019

 

 

 

 

Zdroj - https://sirius-centers.net/theme/bessmertnaya-priroda-dushi.htm

 

 

Objevili jste chybu? Napište nám: sirius@sirius-cz.net