Čištění 4 nižších těl

 

O výživě, čistotě těla, myšlenek a pocitů

 
 
 

 

 

Mistři Moudrosti o očistě fyzického těla

 

 

Pán Šiva, 2. dubna 2005: 
 

Musíte podřídit svůj život Bohu, kterým jste. A to je úkol každého z vás. Musíte se starat o svou podobu, zachovávat ji v pořádku, živit ji vším potřebným.

Avšak nikdy nesmíte zapomínat, že jste Bohem, a proto nemůžete dělat to, co je nedůstojné Boha.

Ohlédněte se za vaším životem, na okolnosti vašeho života. Odpovídá všechno ve vašem životě Božským zákonitostem?

Musíte zaměřit svou pozornost na všechny stránky vašeho života. Co jíte? Do čeho se oblékáte? S kým se setkáváte? Jak se chováte ke svým příbuzným a známým?

 

 

JÁ JSEM TO CO JÁ JSEM, 28. prosince 2006:

 

Musíte se vážně zaobírat očištěním vašich čtyř jemněhmotných těl. Víte, že máte fyzické tělo. A slyšeli jste o tom, že máte i jiná, neviditelná fyzickým zrakem energetická těla, která tvoří vaši auru. Je to vaše astrální tělo, nebo tělo přání, mentální tělo, nebo tělo myšlení, a éterické tělo nebo tělo paměti. Nyní jsou tyto vaše těla ve velmi ubohém, žalostném stavu. V době vašeho putování ve fyzickém světě jste znečistili svá těla. A teď nadešel čas vážně se zaobírat jejich očištěním.

Začněte u svého fyzického těla. Přemýšlejte o tom co jíte, co pijete. Jaká je struktura vašeho jídla i vaší vody, takoví jste i vy sami. Ani vám na um nepřišlo porovnat ty produkty, které jíte a tu vodu, kterou vy pijete, s těmi vzory, které jsou nezbytné pro vaši racionální Boží stravu? Myslíte si, že ta monstra potravinářského průmyslu, která existují ve vašem světě, jsou vážně znepokojena tím, aby vaše fyzické tělo bylo zdravé? Nikdo kromě vás není schopen začít očišťovat vaše fyzické tělo. Princip očištění je velmi jednoduchý - odvedení z organismu všech zbytečností, co v něm je, nasycení organismu skutečně prospěšnými látkami, které jsou obsažené v přirozené potravě pěstované bez chemických látek a bez účasti nových genových technologií. Přemýšlejte o systému a struktuře vašeho stravování. A jakmile se ve vás zrodí myšlenka, zda se správně stravujete, dostaví se i literatura, která je pro vás nezbytná. Nyní, protože je cykly mění, fyzické tělo není schopné dovolit na sobě experimentovat. Fyzické tělo nemůže již existovat v nových energetických podmínkách, pokud se nebudete starat o něj.

 

 

 Milovaný Zarathuštra, 6. ledna 2008: 

 

Jakmile Země zvýší úroveň svých vibrací ještě o něco více, je nepravděpodobné, že mezi těmi, kteří teď čtou má Poselství, se najde  několik stovek lidí, kteří budou schopni odolat těmto novým vibracím planety. 

Proto k vám přicházím a dávám vám toto učení, jak si udržovat své vodiče při změně vibrací planety Země.

Především byste se měli starat o své fyzické tělo. Toto tělo bude trpět nejvíce, protože jeho frekvence vibrací je nejnižší. Proto už nyní potřebujete odlehčenou stravu.

Je třeba vyloučit jakoukoliv konzumaci masných výrobků a dokonce i drůbeže a ryb. Nemluvím ani o tom, že se vzdáte alkoholu, nikotinu, drog a mnoha dalších škodlivých látek, které  s překvapující houževnatostí i nadále užíváte, i přes všechny naše výtky a varování. 

Měli byste věnovat pozornost kvalitě všeho, co vás obklopuje: vzduchu, vody, jídla. Jídlo, které většina z vás konzumuje, není vhodné jako jídlo budoucnosti. Vaše jídlo by se mělo skládat převážně z obilovin rostlinného původu, džusů, minerální vody a některých přírodních produktů, jako je med, ovoce, zelenina. Dávejte pozor na chemické ošetření potravin, včetně konzervování.

Nejezte potraviny, které prošly továrním zpracováním. Kromě obohacení škodlivými a karcinogenními látkami se tyto výrobky obohatily o množství negativní energie, když byly ve skladech, v dílnách a zejména na regálech obchodů.

Pokud budete postupovat podle našich rad, pak velmi brzy bude množství potravin, které konzumujete,  minimalizováno, a vy sami na svých pozemcích daleko od velkých měst,  budete moci pěstovat potřebné jídlo pro sebe a svou rodinu.

Přebytek jídla, který konzumujete, souvisí s tím, že vaše energetická centra, vaše čakry, jsou znečištěny. Proto nejste schopni získat plnou energetickou výživu prostřednictvím čaker.

Ve skutečnosti by hlavní energetická složka vašeho jídla měla pocházet z Božského světa prostřednictvím systému čaker.

Pro udržení vašeho fyzického těla, je nutný jen určitý soubor minerálních látek, bílkovin, vitamínů, tuků, sacharidů, které jsou v dostatečném množství obsaženy v rostlinné stravě, pěstované v ekologicky čistých oblastech bez použití pesticidů.

Nemusíte jíst tolik jídla, jak jste zvyklí. Vaše těla by měla být co nejvíce odlehčena, aby vibrovala na vyšších frekvencích.

Jinak budete nemocní a  budete se cítit špatně a nakonec budete nuceni  následovat mé rady, ale bude to trvat dlouho a já vám navrhuji připravit se  již nyní.

Učení o očištění vašeho jemného těla vám byla v našich Poselstvích poskytnuta již dříve a nechci ztrácet čas opakováním toho, co jsme již měli.

 

 

Gautama Buddha, 4. června 2005:

 

Záleží na všem. Dokonce i na vibraci jídla, které jíte. Přemýšleli jste někdy, že člověk, když vaří jídlo, tak jej nasycuje svou energií? A pokud se osoba, která jídlo připravuje, nevyznačuje čistotou mysli, pak budete s každým jídlem, které ona připraví, živit své tělo nekvalitními energiemi obsaženými v tomto jídle. V první fázi můžete žehnat svůj pokrm před zahájením každého jídla, abyste ho vyčistili od negativních energií. V pozdějších fázích vašeho vývoje se budete muset zcela vzdát jídla připraveného cizími lidmi a dokonce možná přejít na vaření vlastními rukama. Když dosáhnete určitého stupně čistoty, který umožňuje komunikovat se Vzestoupenými Mistry, pak se budete schopni otrávit jídlem obsahujícím nekvalitní vibrace, i když toto jídlo je čerstvě připraveno a podle všech čistě fyzických parametrů vám nemůže ublížit.
 

 

Milovaný Kuthumi, 26. června 2007:

 

Doporučil bych vám věnovat pozornost každé maličkosti, která vás obklopuje ve vašich životech. Je třeba udržovat pořádek ve vaší domácnosti, na pracovišti, je třeba velmi pečlivě vybírat potraviny, které jíte, a je třeba se starat o čistotu vašeho těla. Nezapomínejme, že kromě fyzické špíny, se na vás nabaluje mnoho astrálních a mentálních nečistot. A nejlepším způsobem čištění této špíny bude koupání v čisté přírodní vodní nádrži nebo alespoň obecné mytí dvakrát denně, ráno a večer.

 

Milovaný Kuthumi, 4. července 2007:

 

Neochota naslouchat sobě a udržovat se v čistotě souvisí s vašimi psychickými problémy a u kořene těchto vašich problémů je nelibost k sobě. Musíte se milovat ne jako fyzické tělo, ale jako projev Boha na Zemi. Jste součástí Boha a musíte se starat o všechna svá těla a udržovat je čistá jako projev Božství.

Všechna vaše těla potřebují náležitou péči. Vaše fyzické tělo musí být řádně vyživováno. A čím vyšší vibrace jídla, tím méně jídla potřebujete.

 

 

Zdroje:

https://sirius-centers.net/events/2015/09/05/index.htm

https://university.sirius-ru.net/etika/ochishchenie.htm