Česká Ruka pomoci. 

Sdílení duchovní zkušeností

O projektu 

 

 

ČESKÉ DOPISY

 

O kníze "Saint-Germain"

 

"Drahá Taťano Nikolajevno, milí přátelé,       

dovolte abych i já vám napsala o své knize, která má v mém srdci zvláštní místo.

Žiji v ČR a má duchovní cesta začala studiem duchovního odkazu evangelického faráře KBN Jana Maliarika, který svou úrovní vědomí daleko přesáhl hranice křesťanství. Jeho stěžejní dílo "Celo-zemský univerzální stát" založený na Božských základech nám ukazuje cestu ke sjednocení všech náboženství, národů a ras.

Následovalo Učení o "Já Jsem" Mistra Saint-Germaina předané skrze pana Guy Ballarda a později skrze E.a M. Prophet. 

K Milovanému Mistru Saint-Germainu cítím zvláštní blízkost. V roce 2014 se mi dostalo velké  Milosti,kdy jsem byla přivedena na web "Sirius"  a poznala tak milovanou paní Taťanu Nikolajevnu a Učení Mistrů Moudrosti, které předává s takovou Obětavostí a Láskou. 

 

A jaké bylo mé překvapení a zároveň velká radost, když jsem četla Poselství Mistra Godfre a Mistra Lanello v Učení Mistrů Moudrosti 21. století. Jsou to prostě zázraky. 

Poznala jsem pár přátel, kteří stejně jako já touží, aby knihy byly přeloženy do češtiny. Proto když mě stejně smýšlející dali možnost vybrat první knihu, která bude přeložena a vydána, bez váhání a s velkou radostí jsem odpověděla - Poselství Saint-Germaina.

Kniha je plná radosti a optimismu a vždy mi dá sílu a pomůže mi navýšit mé vědomí.

 

Mé oblíbené části Poselství je "Směle vstupte do Nového Věku – Věku Vodnáře!" Saint-Germain, 30. prosince 2011:

 ,,... jsem připraven říci ještě pár radostných slov, týkajících se naší budoucí spolupráce. Nemyslete si, že Vzestoupené Zástupy jsou někde daleko a neslyší vás. Já slyším každé vaše volání, se kterým se na mě obracíte. A tehdy, až budete prožívat jakýkoliv negativní, nekvalitní stav vědomí, prosím vás, vzpomeňte si, že existuji, a obraťte se na mě s vroucím voláním-prosbou o zbavení se vašeho negativa. Tak postupně překonáme jeden váš nekvalitní stav vědomí za druhým. ... 

 

Proto jakmile se k vám jen přiblíží jakákoliv negativní energie, okamžitě se ke mně obraťte s prosbou o pomoc a já vám pomohu zvýšit stav vašeho vědomí! Pošlu vám svůj úsměv a podám pomocnou ruku! V nejtěžších okamžicích vašeho života. Tak budeme schopni překonat staré energie. A protože příroda nesnese vzduchoprázdno, okamžitě jako náhradu za negativní stav vašeho vědomí proste o opačný, pozitivní stav.

 

Strach je největším zlem vašeho světa. Dokonalá Láska překonává všechen strach. Vůbec jakákoliv negativní vlastnost může být rozpuštěna tímto univerzálním rozpouštědlem. Prakticky všechny negativní energie kolem vás mohou být pohlceny a rozpuštěny energií Lásky. ..."

                      

Je uklidňující vědět, že nejsme sami, že máme kolem sebe tolik milujících pomocníků na cestě ke Světlu a Svobodě. 

Děkuji Milovaným Nanebevzatým Mistrům za jejich Láskyplnou péči a pomoc a vám drahá paní Taťano Nikolajevno za všechno co děláte pro nás a budoucí generace. Jste součástí mého každodenního života a jsem za to velmi vděčná.  

S Láskou, Věra Horká."

 Veselí nad Moravou, Česká Republika

__________________________________________________________________________

 

Děkujeme za Váš názor!

Prosím, posílejte své názory a příběhy na email: sirius@sirius-cz.net

 

 Objevili jste chybu? Napište nám: sirius@sirius-cz.net