Stránka Matky Marie
 
Hodina Milosti HudbaFIlmyRůženceModlitby Knihy 
Články Poselství Ohlasy 

 

 

Knihy o Matce Marie

 
 
KNIHY POSLA TAŤ´JANY N. MIKUŠINY

 

 
Kniha "Růžence Matky Marie"
 

 

Růžence jsou sestaveny na základě Poselství, předaných skrze Posla Tat´janu Nikolajevnu Mikušinu. Růžence jsou určeny pro duchovní práci. 

Mistři Moudrosti považují Růžence za jednu z nejúčinnějších duchovních praktik. Současný Růženec je věnec nebo kruh z modliteb, do něhož jsou vpletena zamyšlení o duchovních tématech uvedených v Poselstvích Mistrů Moudrosti. Pro zaneprázdněné lidi je to velká pomoc při provádění každodenních duchovních praktik. 

Kniha má jeden plný Růženec – „Růženec Milosti Matky Marie“, který sestavila T. N. Mikušina pod vedením Matky Marie, a čtrnáct malých Růženců, sestavených o něco později s inspirací Matky Marie a dle vzoru, který Ona dala pro ty lidi, kteří nemají možnost věnovat čtení Růženců hodinu času denně, aby mohli číst Růžence v krátké formě.

 

Kniha "Matka Marie" 

 
 

V Poselstvích Matky Marie zaznívá výzva k přehodnocení systému hodnot a vzájemných vztahů ve všech oblastech života a k udržení vědomí v souladu s Božskou realitou; jsou zde uvedeny cesty k povznesení vědomí. Matka Boží je patronkou Ruska. 

 

 

 

Zdroj - https://www.sirius-cz.net/knihy/knihy-v-cestine/

 

©Posel Taťjana Nikolajevna Mikušina
 
 

Objevili jste chybu? Napište nám: sirius@sirius-cz.net