O rozlišení

Posel T.N. Mikušina odpovídá na čtenářovu otázku: "Tělesná mysl zatím nezadržitelná, situace a okolnosti jsou složité a ne vždy jasné, jaká jsou hlavní kritéria pro rozlišení na začátku?" 

"Víme, že pro zvládnutí kvality rozlišení je třeba mít otevřenou čakru třetího oka. Čakru JÁ-Krista. Pak je člověk schopen správně rozlišovat. Ale v současné době má většina lidí otevřené nižší čakry 1–3. Proto pro většinu lidí není dar rozlišení k dispozici. 

I když jste si částečně otevřeli horní čakry, ale dostali jste se do podmínek velkoměsta s více než milionem obyvatel , které se v současné době podobá odpadní strouze, a když se dostanete do těchto struh, všechny odpadky se usadí na vašich čakrách a už nejste schopni dělat rozlišení, které jste byli schopni dělat třeba někde vysoko v horách za slušných podmínek. 

Otázka rozlišení je proto v současné době velmi akutní a doslova vše závisí na tom, jaký druh rozlišení děláme – výběr jídla, výběr domova, výběr životní cesty, práce, životního partnera, místa kde bude vaše dítě studovat (vzdělávací instituce), volby do vlády, atd. 

Jaká kritéria tedy mohou být: například, pokud si vybíráte nějaký objekt pro jídlo nebo oblečení, dům, auto nebo něco jiného, pak samozřejmě musíte použít logiku a porovnání různých informací, které existují v různých zdrojích. 

Pokud si něco vybíráte na duchovní úrovni, doporučuje se spoléhat na názor autoritativní osoby, která sdílí vaši zkušenost. 

Pokud si vybíráte co máte dělat v určité situaci, pak má smysl analyzovat motiv, který vás pohání - například chcete něco udělat, abyste vydělali peníze, pokud to uděláte jen pro peníze, pak bych si rozmyslela, jestli je to ten správný motiv. 

Pokud děláte tuto věc, která pomáhá lidem, kteří potřebují pomoc, a děláte to jen pro pomoc, pak jste v tomto případě vedeni správným motivem. Takže bych použila taková kritéria, kdyby šlo o rozlišení. 

Pokud se váš výběr týká přístupu k určité osobě, měli byste soudit podle plodu, jak nás učil Ježíš před více než 2 000 lety a - to znamená, že pokud někdo řekne správná slova, slibuje něco, ale nesplňuje své sliby a výsledek toho je negativní, v tomto případě můžeme říci, že této osobě by nemělo být důvěřováno. 

Budeme tedy soudit podle plodu. Samozřejmě se zdá být nejjednodušší otevřít čakru třetího oka a pak bude možné rozlišovat na jakékoli úrovni a v jakékoli fázi životní dráhy, ale otevření čakry třetího oka je velmi obtížné. 

Abyste toho dosáhli, musíte tomu věnovat celý svůj život. Protože otevřené čakry naznačují, že člověk vypracoval téměř těsně k 100% své karmy, a proto jsou jeho čakry otevřené. Jeho energetická úroveň mu umožňuje existovat s otevřenými čakrami. 

Aby však bylo možné dosáhnout takové úrovně a osvobodit se od karmy, musí se tomu věnovat celý svůj život. Stejně jako jogíni zasvětili celý svůj život józe. 

 

K tomu je nutné vyřešit mnoho úkolů. Žit v energeticky čistém místě, žít v kruhu duchovně blízkých lidí, správná strava, organizace správného procesu učení nejen od dětství, ale také během těhotenství, studování rodičů, duchovní praxe - jóga, meditace, modlitby, čtení duchovních textů, a to ne občas, ale denně a pouze v komplexním řešení všech těchto problémů po dobu 10, 20 let nebo více, je možné do určité míry dospět k takové energetické úrovni, na které je možné získat dar rozlišení."

 

 

Video: O rozlišení. T.N. Mikušina (titulky)

 

Ve videa jsou zahrnuty následující otázky:

1. O daru rozlišení;

2. Kritéria pro rozlišení:

- při výběru ve fyzické rovině,

- v duchovní rovině,

- při výběru aktivity,

- ve vztahu k lidem;

3. O otevření čakry třetího oka.

 

 

Zdroj - https://r.sirius-ru.net/2021/2021-02-01.htm 

 

Objevili jste chybu? Napište nám: sirius@sirius-cz.net